DSC_8653.jpg 2357-7.jpg 1.jpg DSC_6511.jpg DSC_6574.jpg 6238-7.jpg
PreviousNext

Naujienos

2012-08-12

Lietuvos dviračių maratonų taurės IV etapas Ignalinoje


Velostreet - Fuji TeamRugpjūčio 12 dieną, vyko ketvirtasis „Lietuvos dviračių maratonų taurės 2012“ etapas. Šis dviračių renginys Ignalinoje vyko jau vienuoliktus metus. Varžybose startavo virš 800 dviračių entuziastų. Dalyviams reikėjo įveikti pakankamai sudėtingą trasą tiek ištvermės, tiek techniniu atžvilgiu. Mėgėjai varžėsi 34 km, o tie, kurie nepabūgo maratono – įveikė net 2 ratus po 34 km. Atskira trasa buvo įrengta ir mažiesiems dalyviams – vaikai iki 10 m. varžėsi 2 km trasoje.

Greičiausias 68 km trasoje buvo M19 grupės dalyvis Vytautas Kaupas (Velostreet-Fuji Team, Klaipėda), 2 maratono ratus įveikęs per 2 val. 24 min. 17 sek., moterų grupėje – Kristina Banevičiūtė – 2:46:55. Tarp mėgėjų, minusių pusę maratono trasos (1 ratas), antrąjį etapą iš eilės greičiausias buvo Gintaras Svetikas – 1:11:23.


Arnas Pelaitis I vieta (V18)
Taip pat gerai pasirodė ir mūsų komandos (Velostreet-Fuji Team, Klaipėda) atstovas Domas Manikas finišavęs 4tas absoliučioje ir 3-ias savo grupėje. 8-tas savo grupėje finišą kirto Justas Klimavičius, 13-tas Mantautas Pociūnas, 15tas Mindaugas Striška. Mindaugas Zlatkus savo grupėje buvo 5tas, o Arnas Pelaitis dar kartą įrodė, jog savo grupėje jis yra lyderis ir pelnė taip pat pirmąją vietą.

Kitas finalinis etapas vyks rugsėjo 23 dieną Anykščiuose. Tai bus išskirtinis „Lietuvos dviračių maratonų taurės 2012“ etapas, nes dviratininkai, finišavę visuose penkiuose taurės etapuose, gaus organizatorių įsteigtus Aktyvumo medalius ir, žinoma, bus susumuoti visų penkių etapų rezultatai, paaiškės asmeninės bei komandinės įskaitos nugalėtojai ir prizininkai.

Visi rezultatai: čia

Daugiau nuotraukų: galerijoje

RĖMĖJAI

UAB VASARĖ

KENDA Tyres


Pamario Restauratorius

INFORAMCINIAI RĖMĖJAI:

www.sportas.lt

KOMANDOS VANDUO:

Komandos Vanduo - Neptūnas

AMUNICIJOS APRŪPINTOJAI:

KENDA Tyres

KMC Grandinės

Novatec stebulės

Fuji bikes

Muc-off dviračių priežiūros priemonės

WTB

Xenofit maisto papildai

VDO CYCLE COMPUTERS

Draugai

mtbf.lt
kaunomaratonas.lt
velomaratonas.lt
S-Sportas.lt